Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Projekt MAP - Wyróżniający się Debiutant

21.11.2022
Projekt MAP - Wyróżniający się  Debiutant
9 listopada odbyła się w Warszawie konferencja podsumowująca projekt MAP - Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu - Uczniowie, w którym uczestniczyła nasza szkoła. Projekt bazował na świetnych osiągnięciach polskich uczniów w Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej oraz sukcesów polskich studentów w drużynowych mistrzostwach świata uczelni wyższych. Prowadzony był przez Fundacja Rozwoju Informatyki we współpracy z Centrum Rozwiązań Strategicznych im. Jana Łukaszewicza, wspierany przez Uniwersytety Warszawski i Wrocławski.
W ramach projektu uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach kół algorytmiczno - programistycznych, stacjonarnych obozach naukowych, turniejach i konkursach algorytmiczno - programistycznych, spotkaniach z mistrzem oraz mentorem, mini-kursach i webinariach.Za swój udział, pasję i zaangażowanie nasza szkoła otrzymała tytuł "Wyróżniającego się  Debiutanta" Uczestnicy projektu wraz z trenerem - Wiesławą Amietszajewą bardzo się cieszą z otrzymanego wyróżnienia i  liczą na kontynuację projektu w kolejnych latach szkolnych.
 
NASZE KANAŁY