Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Jestem, ponieważ jesteśmy

13.11.2014
Jestem, ponieważ jesteśmy

30 października w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach projektu „Jestem, ponieważ jesteśmy” na temat przemocy w rodzinie. W spotkaniu poprowadzonym przez pracownika socjalnego oraz przedstawiciela Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie wzięły udział uczennice z klas 1 – 3.  Celem spotkania było zwrócenie uwagi na zjawisko przemocy wobec dziewcząt. W czasie prelekcji omówione zostały rodzaje przemocy oraz autentyczne sytuacje. Przedstawiono także sposoby rozwiązywania problemu przemocy.
7 – 8 listopada w ramach opisywanego projektu cztery uczennice naszej szkoły wzięły udział w szkoleniu Wen-Do, polegającym na nauce podstaw samoobrony i asertywności.

NASZE KANAŁY