Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

XI Konińskie Forum Oświatowe

28.03.2015
XI Konińskie Forum Oświatowe

Dziś 28 marca 2015 roku odbyło się  XI Forum Oświatowe w  hali sportowej w Morzysławiu. Prawie wszystkie konińskie szkoły ponadgimnazjalne, gimnazja ,szkoły podstawowe i przedszkola zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną skierowaną do kandydatów. Ponadto odbyły się występy artystyczne poszczególnych szkół. Jak co roku impreza cieszyła się dużą popularnością. Nasze stoisko było bardzo oblegane przez uczniów, którzy wyrażali bardzo dobre opinie o naszej szkole i chęć nauki w naszym liceum. Postanowiłyśmy przeprowadzić krótkie wywiady z losowo wybranymi uczniami gimnazjów.

Oto one:  

Wywiad z Eweliną z Gimnazjum nr 2

Do jakiej szkoły chcesz iść po gimnazjum?
-Do II Liceum Ogólnokształcącego .
Dlaczego wybrałaś tą szkołę?
-Słyszałam bardzo dobrą opinię, chodzą tam fajni ludzie, zaciekawiły mnie profile.
Jaki wybrałaś profil?
-Chyba humanistyczny.

Wywiad z Agatą z Gimnazjum nr 2

Do jakiej szkoły chcesz iść po gimnazjum?
-Prawdopodobnie do II LO.
Dlaczego wybrałaś tą szkołę?
-Chodzą tam świetne osoby, jest to bardzo dobra szkoła i idzie tam wielu znajomych.
Jaki wybrałaś profil?
-Humanistyczny.

Wywiad z Martyną z Gimnazjum nr 4

Do jakiej szkoły chcesz iść po gimnazjum?
-Górniczą lub Kopernik
Dlaczego wybrałaś te szkoły?
-Wolę technikum od liceum i chodzą tam fajni ludzie.

Wywiad z Roksaną  z Gimnazjum nr 2

 Do jakiej szkoły chcesz iść po gimnazjum?
-Do II LO.
Dlaczego wybrałaś tą szkołę?
-Panuje tam fajna atmosfera i dobra opinia.
Jaki wybrałaś profil?
-Humanistyczny.

Serdecznie dziękujemy za udzielone wywiady.


Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że II LO jest najlepszym wyborem, a jeśli ktoś nie jest do końca zdecydowany, jaką szkołę wybrać, zapraszamy na „Drzwi Otwarte” - 11 kwietnia. Liczymy na Was i mamy nadzieję, że  równie licznie nas odwiedzicie.
 
Michalina Cieślak, Weronika Woźniak, 1c
Koło Naukowe Medioznawców 

f1
f2
f3
f4
f5
NASZE KANAŁY