Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

XII Festiwal Kultury

23.01.2015
XII Festiwal Kultury

        W piątek 23.01.2015 roku świętowaliśmy w naszej szkole XII Festiwal Kultury. Temat tegorocznego festiwalu brzmiał- "Szkoła na 5-dziesiątkę" w związku Rokiem Jubileuszowym obchodzonym w naszej szkole. Na imprezę zostali zaproszeni przedstawiciele regionalnych ośrodków kultury: Państwowej Szkoły Muzycznej, Centrum Kultury i Sztuki i Domu Kultury „Oskard”, Konińskiego Domu Kultury oraz Młodzieżowego Domu Kultury, z którymi II Liceum na stałe współpracuje. Festiwal uświetnił koncert Comba Jazzowego z Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie, nad którym opiekę artystyczną sprawował pan Szymon Wieczorkiewicz.
        
      Podczas festiwalu przedstawiona została krótka prezentacja zdjęć dokumentująca trzy ostatnie festiwale. Po części oficjalnej artyści szkolni zaprezentowali krótkie widowiska komediowo - satyryczne o tematyce szkolnej. Na deskach Forum brawurowo wystąpili uczniowie klas – 1a, 1b, 1c, 1e, 1g, 1h i 2f oraz szkolny zespół muzyczny. Wielkie emocje wzbudziła Fontanna Czekolady serwowana po zakończeniu Festiwalu. 
     
       Gospodarzem XII Festiwalu Kultury była klasa 1g (wspomagana przez klasę 1a), czuwająca nad przebiegiem całej imprezy. Uczniowie tych klas byli autorami reklamy festiwalu, twórcami filmu i scenografii Forum; ponadto, sprawowali pieczę nad przebiegiem festiwalu od strony muzycznej i technicznej oraz przygotowali Kawiarenkę. Klasa 1g zadbała także o dekorację sali numer 9.                                                                          

fk1
fk2
fk3
fk4
fk5
fk6
fk7
fk8
fk8
fk9
fk10
fk11
fk11
fk12
fk13
fk14
fk15
fk16
fk17
fk18
fk20
fk21
fk33
NASZE KANAŁY