Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

„Książki naszych marzeń” – finał w MEN

27.12.2014
„Książki naszych marzeń” – finał w MEN

Grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w konkursie „Książki naszych marzeń” organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zadaniem było nakręcenie dwuminutowego filmu na temat „Nasza szkoła powinna dostać  książki, ponieważ…” Z radością przyjęliśmy wiadomość o zajęciu I miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. W piątek, 19 grudnia  grupa uczniów (Bartosz Bagrowski (2f), Bartosz Kędziora (2f) , Patryk Grobelny (3a)) wraz z p. dyrektor Lindą Wisialską oraz opiekunem p. Magdaleną Janiak udała się do MEN w Warszawie na uroczyste ogłoszenie wyników w obecności p. minister Joanny Kluzik- Rostkowskiej. Książki, które są nagrodą w konkursie i  wzbogacą naszą bibliotekę otrzymamy wkrótce.  Lista woluminów została opublikowana na szkolnym profilu fb.  

men1
men2
men3
men4
men5
NASZE KANAŁY