Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Dzień Języka Angielskiego

10.02.2015
Dzień Języka Angielskiego

Dzisiaj (10.02.2015) w II Liceum odbył się Dzień Języka Angielskiego o tematyce walentynkowej. Społeczność naszej szkoły miała możliwość obejrzeć ciekawe występy wokalno-taneczne przygotowane przez klasy:2d,3d,3h,1g, oraz nasz niezawodny szkolny band;).Czas wolny między lekcjami umiliło nam miłosne „Mini cinema”- prezentujące mixy filmów romantycznych przygotowane przez uczennice klas: 1g oraz 3g.Oglądając niesamowite show, mogliśmy zajadać się pysznościami z kawiarenek zorganizowanych przez naszych kulinarnie uzdolnionych szkolnych kolegów z klas:2d,2e i 3d.W ten niezwykły dzień naszą szkołę  odwiedził gość specjalny, dr.Marek Derenowski, który poprowadził bardzo interesujące wykłady w  języku angielskim. Na pierwszym z wykładów pt.”Seeing World through language” mogliśmy dowiedzieć się, jak język wpływa na postrzeganie otaczającego nas świata.”Spoken and written language” to wykład wyjaśniający pochodzenie języka i jego znaczenie w codziennej komunikacji. Był to niesamowicie ciekawy dzień, przepełniony pozytywną energią stworzoną przez uczniów naszej szkoły.

Ania Wawrzyniak i Dawid Nożewski kl.3d

e1
e2
e3
e4
e5
e6
e7
e8
NASZE KANAŁY