Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Lifescience dla licealistów

28.03.2015
Lifescience dla licealistów

W czwartek, 26 marca odbyły się w naszej szkole eliminacje w ramach 5. edycji projektu „Lifescience dla licealistów” organizowanego przez Koło Naukowe Studentów Biotechnologii Mygen Uniwersytetu Jagiellońskiego. Polega on na poszerzaniu wiedzy z zakresu genetyki, biochemii, biologii molekularnej, immunologii, mikrobiologii i fizjologii roślin oraz zdobyciu podstawowych umiejętności laboratoryjnych poprzez warsztaty laboratoryjne podzielone na 5 bloków tematycznych i rozdzielone na trzy zjazdy (28.03, 11.04 i 18.04). Wszystko w ramach zakładów i pracowni Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Z naszej szkoły swoich sił w teście kwalifikacyjnym postanowił spróbować Bartek Kędziora z IIf i zmierzył się korespondencyjnie z ponad 70 kandydatami w walce o zaledwie 24 miejsca! Z dumą możemy powiedzieć, że uzyskawszy III wynik  zakwalifikował się dalej i przed nim kilka wypraw do Krakowa! Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych warsztatów! Opiekunem Bartka jest nauczycielka fizyki - p. Grażyna Nowak. 

bf
NASZE KANAŁY