Skocz do zawartości
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu.

5.04.2022
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu.
W piątek 1 kwietnia podczas obchodów Dnia Języka Angielskiego nasza szkoła zawarła porozumienie o współpracy z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. Swoje podpisy pod tekstem porozumienia złożyli: Pani Dyrektor Małgorzata Koziarska-Sip oraz Pan Prodziekan prof. dr hab. Radosław Dylewski. Osobą odpowiedzialną za realizację niniejszej umowy  jest Pani Anna Gałecka – nauczycielka języka angielskiego, która była pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia. Wykłady inauguracyjne wygłosili kolejno prof. Radosław Dylewski oraz dr Tomasz Skirecki. Następnie Pan Prodziekan szczegółowo przedstawił tegorocznym maturzystom ofertę edukacyjną Wydziału Anglistyki, a dr Michał Remiszewski przeprowadził konkurs gramatyczny dla uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję na owocną współpracę, która da naszym licealistom możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach organizowanych przez Wydział Anglistyki oraz pozwoli im poszerzać swoje zainteresowania językiem angielskim i  kulturą krajów anglojęzycznych, i nie tylko.
Ponadto  Pani Dyrektor podsumowała dwa wydarzenia, które odbyły się w ostatnim czasie w naszej szkole: konkurs poezji anglojęzycznej „Some people like poetry” oraz konkurs fizyczny w języku angielskim. 
Zwieńczeniem Dnia Języka Angielskiego było wspólne zaśpiewanie piosenki Michaela Jacksona pt.”Heal the world”, którą zadedykowaliśmy walczącym o swoją wolność sąsiadom zza wschodniej granicy oraz naszym ukraińskim przyjaciołom uczącym się w naszej szkole.
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 1
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 2
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 3
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 4
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 5
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 6
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 7
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 8
Współpraca z Wydziałem Anglistyki UAM w Poznaniu. 9
NASZE KANAŁY